Hľadáme skúseného Energetika pre úspešného TIER 1 automotive dodávateľa

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac(od 1 300 EUR v závislosti od skúseností a zručností + mesačný bonus + letný a zimný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a významného TIER 1 automotive dodávateľa, hľadáme skúseného Energetika s platným § 24 nad 1000 V.

Náplň práce:

• zabezpečenie a koordinácia odborných prehliadok, skúšok a opráv vyhradených energetických zariadení
• kontrola racionálneho využívania spotreby energií a návrh opatrení zameraných na zníženie spotreby energií
• vykonávanie odpočtov elektromerov, plynomerov a vodomerov
• príprava podkladov pre výberové konania na dodávateľov energií a budovania elektrických rozvodov a ich dimenzie pre nové technológie
• organizácia energetických auditov v zmysle zákona 321/2014 Z. z.
• kontrola prevádzky schopnosti napájacích transformačných staníc a zabezpečovanie predpísaných kontrol
• kontrola OPP transformačných staníc a zabezpečovanie exspirovaných meracích prístrojov VN a NN
• racionálne a optimálne NN pripojenia výrobných technologií
• optimálne využívanie výkonu energetických zdrojov
• trvalé sledovanie bezpečnosti pri práci s elektrickým zariadením

• doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
• zabezpečené ubytovanie v Bratislave
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príplatok za prácu cez sviatok 150 %
• práca na jednu zmenu
• príspevok do tretieho piliera

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TIER 1 automotive dodávateľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Energetika, Elektrické rozvody, Elektrické revízie, Termovízia

• skúsenosti z energetiky podmienkou
• platný § 24 nad 1000 V podmienkou
• skúsenosti z revíznej činnosti podmienkou
• základné ekonomické znalosti, MS Office
• skúsenosti so softvérom na projektovanie rozvádzačov výhodou
• komunikatívnosť
• schopnosť riešiť problémy a odolnosť voči stresu
• schopnosť porozumieť jednoduchým textom a schémam v AJ výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4017133  Dátum zverejnenia: 17.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac