Pracovník vo výrobe autosedačiek v Trnave

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
4,82 - 5,18 EUR/hod.Po 6 mesiacoch zvýšenie na 5,18 eur/ hod. Mesačná prémia 15% zo základnej mzdy Semestrálna prémia 50% zo základnej mzdy Príplatok nočná práca 1,43 eur/hod Príplatok práca v sobotu 1,79 eur/hod Príplatok práca v nedeľu 3,58 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Operátor Výroby pre dodávateľa automobilového priemyslu. Miesto výkonu práce je Priemyselný park v Trnave

Náplň práce:
• dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany životného prostredia, v súlade s internými smernicami a pravidlami systému manažérstva kvality, bezpečnosti a environmentu spoločnosti, používanie predpísaných pracovných odevov a ochranných pracovných prostriedkov: napr. HSE mandatory rules
• vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy, kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu,
• informovanie GAP lídra so všetkými aktuálnymi a potenciálnymi problémami v procese výroby,
• asistovanie pri zaškoľovaní iných operátorov na pozícii, ktorú ovláda minimálne na úroveň U na štandardné pracovné postupy,
• podávanie návrhov na zlepšenie pracovných postupov a pracovísk a podieľanie sa na ich zavádzaní, zúčastňovať sa práce v rôznych pracovných skupinách (5S, Hoshin, atď.),
• účasť na školeniach a zvyšovaní kvalifikácie podľa pokynov zamestnávateľa
• zabezpečovanie a udržiavanie čistoty na pracovisku, dodržiavanie 5S pravidiel
• upozorňuje a v rámci svojich kompetencií odstraňuje možné riziká úrazov
• dodržiavanie pracovného času
• dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov, plnenie pokynov nadriadených pracovníkov, bez meškania informovať ohľadne neprítomnosti
• zodpovednosť za jemu zverený majetok firmy (pracovné nástroje, náradie, výpočtová technika,...)
• šetriť majetok firmy, výrobné prostriedky, výrobný materiál

Ranná zmena 6.00-14.00
Poobedná zmena 14.00-22.00
Nočná zmena 22.00-06.00

Stabilné zamestnanie a príjem
Stravné lístky v hodnote 3,83€
Po pol roku zvýšenie na 5,18 eur/ hod.
Mesačné prémie do maximálnej výšky 15 % zo základnej mzdy.
Dvakrát do roka semestrálny bonus.
Stačí ti ochota pracovať a trošku manuálnej zručnosti k tomu. Všetko ostatné ťa naučíme.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť dodáva komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• predchádzajúce skúsenosti s montážou sedačiek,
• skúsenosť automobilový priemysel,
• flexibilita, ochota pracovať nadčas,
• manuálna zručnosť,
• fyzická zdatnosť,
• farboci,
• zdravotný stav umožňujúci pracovať s bremenami a v noci.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4004186  Dátum zverejnenia: 27.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,82 EUR/hod.