Vitajte v Adecco Slovensko

Zvárač s praxou na CO 2 - len ranná smena !

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacnástupná mzda od 800€ + bonusy do výšky 150€ (konečná výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho TOP klienta.
Máte skúsenosti so zváraním s CO2 ?
OZVITE SA !!!

NÁPLŇ PRÁCE:
- zváranie spojov na montážnej linke
- tmelenie
- brúsenie

- práca ako kmeňový zamestnanec
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 3,90 Eur (pre zamestnanca v sume 1,28 Eur)
- príspevok pri životnom jubileu
- team buildingy (napr. vianočná kapustnica)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

zvárač CO 2

  • skúsenosti na podobnej pozícii
  • samostatnosť a chuť sa zlepšovať
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina
ID: 3999810  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac