Vitajte v Adecco Slovensko

Test automation engineer pre inovatívny projekt smart budov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacInzerovaný plat je minimum na tejto pozícií. Váš plat bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, svetového lídra v oblasti informačných a komunikačných technológií, hľadáme motivovaného kandidáta na pozíciu Test Automation Engineer. Na tejto pozícií budete pracovať na inovatívnom projekte pre vývoj smart budov. Ak máte záujem rozvíjať svoju kariéru v jednej z najpoprednejších IT spoločností, radi obdržíme Vaše CV a bližšie Vám predstavíme pozíciu na online pohovore.

Vašou náplňou práce bude:
- Vykonávanie manuálnych testov
- Špecifikácia a návrh testovacích scenárov pre funkcionality smart budov
- Automatizácia testovania
- Vytváranie správ o zistených poruchách a bugoch
- Komunikácia s vývojárskym tímom ohľadom analýzy nájdených chýb
- Spolupráca pri plánovaní testovacích aktivít v rámci agilného vývoja

- Široký výber školení a možností osobného a profesionálneho rozvoja – produktové školenia, jazykové kurzy, soft skills školenia, atď.
- Dni voľna nad rámec zákona
- Program starostlivosti o rodinu (škôlka, letné tábory, atď.)
- Prístup do wellness a športových centier

Ostatné benefity budú predstavené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Technické zručnosti:
  • Dobré pochopenie testovacích princípov
  • Základné znalosti skriptovania/programovania aplikácií
  • Know-how nástrojov na správu chýb (napr. Jazz)

Iné:
  • Proaktivita, analytické myslenie, samostatnosť
  • Aktívna angličtina (úroveň B2)
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3995927  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac