Vitajte v Adecco Slovensko

Network/sieťový inžinier pre medzinárodnú spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 500 EUR/mesiac+ bonus na základe Vášho výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v sfére poisťovníctva, hľadáme sieťového inžiniera, ktorý bude podporovať globálnu sieť klienta. Ak chcete rozvíjať svoju kariéru v stabilnej spoločnosti a pracovať s najnovšími technológiami, radi obdržíme Vaše CV a predstavíme Vám bližšie informácie o tejto ponuke na online pohovore.

Náplň práce:
- Podpora globálnej siete klienta
- Budete súčasťou tímu zodpovedného za infraštruktúrne služby (napr. WAN, LAN, cybersecurity, DC LAN, WiFi)
- Poskytovanie odbornej technickej pomoci pri sieťových problémoch
- Poskytovanie odborného poradenstva užívateľom
- Spolupráca s externými partnermi za účelom konzultácie a overenia bezpečnostných štandardov
- Aktívny návrh a vylepšovanie sieťových procesov a produktov

- Veľmi flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Prístup k najnovším technológiám na trhu
- Široké možnosti kariérneho rastu
- Bonusový systém (13. plat)
- Dovolenka nad rámec zákona

Spoločnosť ponúka široký balík benefitov. Ostatné benefity budú predstavené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Globálna spoločnosť v sfére poisťovníctva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Technické zručnosti:
  • Hlboké porozumenie a skúsenosti s technológiami WAN optimization (Riverbed)
  • Skúsenosti s Riverbed Steel riešeniami (napr. Shark, Profiler, Gateway, Transaction analyzer)
  • Technológie LAN / WAN / SD-WAN
  • Znalosti sieťovej bezpečnosti (napr. firewall – Cisco, alebo iné)
  • Znalosti VPN
  • Skúsenosti v operačných systémoch Windows a Linux

Iné:
  • Analytické zmýšľanie
  • Tímový hráč
  • Proaktivita
  • Aktívna angličtina
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Debrecká
Tel.: +421910902015
E-mail: poslať životopis
ID: 3995481  Dátum zverejnenia: 2.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac