Hľadáme Elektrotechnického Projektanta s Eplan Electric P8.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Okres Martin
Od 1 520 EUR/mesiacMzda je možná určite vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa venuje oblasti priemyselnej výroby hľadáme do tímu Elektrotechnického inžiniera, ktorý má skúsenosť s konštrukčným SW (EPlan Electric P8) a komunikatívnu úroveň nemeckého, alebo anglického jazyka.

Vaša náplň práce:

- realizácia pilotného projektu - návrh konceptov pre tvorbu elektrickej schémy, návrh 3D modelov a exportných dát
- implementácia CAD SW - EPLAN 8 pre tvorbu elektrických schém
- návrh koncepcie pre zakladanie dielov v databanke SW a ich spravovanie
- vytvorenie a správa návrhov pracovných štandardov pre daný SW
- údržba funkčnosti SW a implementácia potrebných zmien podľa potrieb konštrukcie
- spolupráca a podpora konštrukcie a výroby pre používanie a zlepšovanie CAD SW
- dodržiavanie termínov, plnenie pridelených úloh, reporting, štatistiky, analýzy
podľa zadania
- tvorba organizačných smerníc a štandardov, školenie nových zamestnancov
- komunikácia s globálnym tímom pre CAD implementácie

- práca vo výbornom kolektíve
- kariérny rozvoj
- pružná pracovná doba
- vianočný a letný bonus
- výhody Multisport karty
- jazykové kurzy
- refferal bonus
- darčekové poukážky a mnoho iných výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Eplan Electric P8 - Pokročilý

- konštrukčné riešenia CAD procesov
- znalosť EPLAN P8 - nutná
- znalosť a zabezpečenie metodiky konštrukčnej činnosti
- skúsenosti s projektovým riadením
- znalosť čítania elektrotechnických schém, 3D modelovanie
- znalosť výrobných procesov, systémov, noriem a štandardov kvality v elektrotechnike

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3994574  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 520 EUR/mesiac