IT administrátor pre medzinárodnú spoločnosť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacInzerovaná mzda je minimum na tejto pracovnej pozícií. Vaša mzda môže byť vyššia na základe Vašich vedomostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, svetovú špičku vo výrobe plastových dielov pre automobilový priemysel, hľadáme IT administrátora, ktorý má chuť rozvíjať svoje zručnosti v sfére IT v medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:
- Riešenie dennej IT admin agendy
- L1/L2 užívateľská podpora
- Správa aplikácií a informačných systémov
- Práca na rôznorodých projektoch v závislosti od Vášho zamerania

- Možnosť zaškolenia a kariérneho rozvoja
- 5 dní dovolenky navyše
- Letný a zimný finančný bonus

Ostatné benefity a výhody budú predstavené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadované znalosti/predpoklady:
- Základná znalosť programovania v SQL a/alebo Visual Basic
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Ochota učiť a rozvíjať sa, proaktivita

Znalosti, ktoré nie sú podmienkou, ale budú pre Vás výhodou:
- Skúsenosti/znalosti o automotive priemysle
- Iné IT znalosti - napr. siete, servery

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3991765  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac