Máte skúsenosti s plánovaním logistiky z automotive? Hľadáme Plánovača logistiky s angličtinou alebo nemčinou!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiac(od 950€ v závislosti od skúseností a zručností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a významného TIER 1 automotive dodávateľa, hľadáme plánovača logistiky.

Náplň práce:

- zodpovednosť za zabezpečenie dodávok smerom k finálnemu zákazníkovi
- plánovanie výroby semi-finálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok
- kontrola dodržiavania výrobného plánu
- optimalizovanie procesov na zabezpečenie včasných dodávok k zákazníkovi
- plánovanie expedície a dopravy hotových výrobkov k zákazníkovi
- vystavovanie logistických reklamácií
- reporting

- doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príplatok za poobednú zmenu + 0,20 €/hodina
- práca cez sviatok 150 %
- príspevok do tretieho piliera

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TIER 1 dodávateľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- plynulá komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku
- MS Office, najmä Excel (pivots, lookup & reference)
- skúsenosti v automotive na obdobnej pozícii
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- rozhodnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3991199  Dátum zverejnenia: 24.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac