Ovládaš nemčinu a chceš začať svoju IT kariéru ako tester? Pošli nám svoje CV!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMinimálne 1 500 EUR/mesiac Vyššia mzda je možná a to v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho inovatívneho klienta, ktorý sa zameriava na IT solutions v oblasti životného a neživotného poistenia, hľadáme nadšenca pre IT, ktorý by sa stal Junior IT testerom pre Enterprise Resource Planning (ERP), ktorého náplňou práce bude:

- zodpovednosť za ERP procesy (plánovanie zdrojov, správa a sledovanie projektových časov, záznam dochádzok)
- príprava dokumentácie
- realizovanie školení pre klientov
- IT testing (manuálne aj automatické)
- Správa systému Jira
- Suport pri IT Troubleshootingu
- Po zaškolení možnosť participácie pri systémovo-procesných zmenách systému ERP

Bližšie požiadavky na kandidáta nájdete v sekcií:

Ku skvelej práci prislúchajú aj skvelé benefity:
- dlhodobá spolupráca
- garancia perspektívnej a stabilnej spoločnosti
-dovolenka nad rámec zákona
- pružný pracovný čas (fix: 9:00 - 15:30)
- odmeny a prémie za dobre vykonanú prácu
- participácia na významných projektoch

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kľúčové pre pracovnú pozíciu:
- Aktívne komunikačné zručnosti v anglickom a nemeckom jazyku (min. level B2)
- Veľmi dobré znalosti MS Office

Skúsenosti/znalosti čo potešia:
- Confluence
- Jira

Osobnostné predpoklady:
- IT afinita. Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá
- Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať
- Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme.
- Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3986707  Dátum zverejnenia: 20.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac