Manažér náborových služieb/ Recruitment Services Manager - príležitosť pre ambicióznych recruiterov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP, príp. dohodou
1 500 EUR/mesiacmin 1500 fixná mzda v závislosti od skúseností + variabilná časť odmeny závislá od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme aktívneho a ambiciózneho človeka s predchádzajúcou praxou v rámci recruitmentu a so znalosťou problematiky dočasného pridelenia zamestnancov. Ponúkame príležitosť ambicióznym recruiterom, ktorý sa chcú posunúť kariérne ďalej.
Ponúkame kreatívnu, zodpovednú a samostatnú manažérsku pozíciu, zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti so širokým portfóliom produktov.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
• Zodpovednosť za budovanie kvalitnej politiky poskytovaných náborových služieb.
• Manažovanie aktivít, produktivity a celkového výkonu náborového tímu v rámci celého Slovenska.
• Pravidelné navštevovanie všetkých pobočiek vrámi Slovenska ( Bratislava, Žilina, Košice, Nitra.
• Úzka spolupráca s manažmentom: Operation Directorom a manažérmi pobočiek
• Príprava a implementácia náborových procesov a nástrojov pre pobočky.
• Príprava a implementácia náborovej stratégie pre veľké náborové projekty.
• Koordinácia vybraných náborových projektov v regióne.
• Vykonávanie dohľadu nad náborovými tímami.
• Participácia na výbere vhodných kandidátov do náborových tímov.
• Uskutočňovanie školení a rozvoj zručností a schopností v oblasti náboru a výberu zamestnancov.
• Overovanie vedomostí a zručností náborových zamestnancov.
• Poskytovanie stálej technickej podpory náborovým zamestnancom.

- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- priestor pre sebarealizáciu
- firemný notebook, telefón, automobil
- stravovacia karta
- jazykové kurzy
- príspevok na DDS
- 5 dní Sick days
- flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1. Zaslať CV na mailovú adresu
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre náš interný tím Adecco Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- SŠ, VŠ vzdelanie
- VP skup. B/ aktívny vodič
- znalosť AJ - komunikatívna úroveň/ slovom aj písmom PODMIENKOU ! - denná komunikácia s priamym nadriadeným
- skúsenosti v oblasti náboru/ recruitmentu - PODMIENKOU!
- znalosť a priama skúsenosť v rámci dočasného pridelenia zamestnancov
- skúsenosti na podobnej pozícii v rámci personálnych služieb - personálny konzultant, recruiter
- orientácia na výsledky
- schopnosť riadiť a motivovať tím
- výborné prezentačné schopnosti, analytické a vyjednávacie schopnosti, multitasking
- schopnosť pracovať pod stresom
- veľká miera flexibility vrámci cestovania / časté služobné cesty po celom Slovensku

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3985902  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac