Mechanický konštruktér. Skúsenosti s konštrukciou hliníkových odliatkov.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Od 1 700 EUR/mesiacMzda je možná vyššia v závislosti od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta, ktorý sa zaoberá vývojom a elektromobilitou hľadáme do tímu Mechanického konštruktéra, ktorý má skúsenosti s konštrukciou hliníkových odliatkov (znalosť simulácie a proces odlievania), pozná prácu v systéme Creo Parametric, alebo CATIA a má aktívnu znalosť anglického jazyka.

- konštrukcia domcov pre produkty hybridné moduly a elektro osi
- konštrukcia a návrh odlievaných hliníkových domcov
- práca s CAD súbormi- ich analýza a príprava
- 3D modelovanie a 2D výkresy
- vyhodnocovanie a spracovanie výrobných odchýlok, požiadaviek na zmeny a zmeny v konštrukcii
- výpočet tolerancií

- stabilné pracovné miesto a možnosť rastu v zahraničnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácia s komplexným zaškolením do problematiky
- príspevok na jazykové kurzy
- príspevok do III. piliera
- flexibilný pracovný čas
- odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
- 13. a 14. plat

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba ložiskových jednotiek a systémov pre automobilovú a priemyselnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanická konštrukcia, strojnícka VŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý
Creo Parametric - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Mechanický konštruktér

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti konštrukcie hliníkových odliatkov - nutná
- znalosť simulácie a procesu odlievania - nutná
- komunikatívna znalosť anglického jazyka - nutná
- skúsenosti s prácou v Creo Parametric 4.0, alebo prípadne Catia - nutné

- prax v oblasti automotive -výhodou
- technické myslenie
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- tímovosť
- trpezlivosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3984714  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac