Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadá sa Galvanik (chemik) - iba na ranné smeny a víkendy voľné !

Miesto práce
Kremnica
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacmzda 800€ + 13 a 14 plat, príplatky za smennosť + osobné ohodnotenie (konečná výška mzdy je závislá od Vašich skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre významnú medzinárodnú spoločnosť so zákazníkmi po celom svete.
Stabilita, zázemie a perspektíva.
Ak máte chemické vzdelanie - ostatné naučíme :)

NÁPLŇ PRÁCE:
- chemické alebo elektrochemické pokovovánie kovových materiálov
- príprava galvanizačného kúpeľa
- obsluha zariadení na chemickú úpravu povrchov
- riadenie pokovovacích procesov
- bežná údržba linky 1x3 týždne
- používanie PC - excel
- používanie softwéru DITEC - zaučíme

- stabilná práca v spoločnosti - ako kmeňový zamestnanec
- mesačný bonusový systém
- dochádzkový bonus
- 13 a 14-ty plat
- sociálny program
- team buildingy 2x ročne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina
ID: 3984657  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac