Skúšobný inžinier pre vývoj v oblasti elektromobility

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac1500,- - 2000,-, príp. viac v závislosti od skúseností v danej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa v oblasti mechatronických systémov a zaujíma Vás vývoj a elektromobilita? Máte skúsenosti s testovaním mechatronických systémov? Hľadáme práve Vás!

Náplň práce:
- Testovanie mechatronických systémov - akumulátory, elektro osi, hybridné moduly...
- Vyhodnocovanie výsledkov testov
- Evidencia testov a príslušnej dokumentácie k testovaniu
- Zabezpečenie prevádzky skúšobných staníc
- Plánovanie operatívnej a plánovanej údržby skúšobných staníc

- Práca v dynamickej spoločnosti na nových projektoch
- Zaškolenie v Nemecku
- Možnosť profesného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Preplácanie nadčasov
- Jazykové kurzy
- 13. a 14. plat a ďalšie bonusy
- Príspevok do 3. piliera
- Veľa ďalších benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Vývoj v oblasti elektromobility a hybridných systémov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CANoe Test Package EV - Pokročilý
MathWorks Matlab - Základy
DIAdem - Základy

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v skúšobníctve v oblasti automotive
- Znalosť testovania mechatronických systémov
- Znalosť v oblasti frekvenčných meničov a senzoriky
- Skúsenosti so systémom CANoe
- Znalosť aspoň jedného z nástrojov - DIAdem, IMC Studio, DEWESOFT
- Výhodou skúsenosť s nástrojmi Matlab, dSpace, alebo AVL Puma

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3983590  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac