Reagujte bez životopisu
Vitajte v Adecco Slovensko

Pracovník logistického centra

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.-mesačný bonus vo výške 20% za splnenia podmienok (dochádzka, kvalita práce) -ročná odmena vo výške 8,5% za splnenia podmienok
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
od 1020 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia so zákazníckymi zásielkami za využitia najmodernejších technológií
- kontrola a posudzovanie zákazníckych zásielok

-zvýhodnené stravovanie, 3-chodové menu za 1€
-zvozová doprava za zvýhodnenú cenu 24€ / mesiac
-odmeňovací program SWAG
-platené voľno nad rámec zákonníka práce na určené prípady
-zľavy u vybraných obchodných partnerov
-zamestnanecký asistenčný program

ODPORUČ NÁM ZNÁMEHO a získajte OBAJA bonus 500 € brutto* !!

( *za splnenia podmienok).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho logistického centra nových pracovníkov pre lokalitu Sereď. Hľadáme nových spoľahlivých kolegov s vysokou pracovnou etikou, orientáciou na detail, schopnosťou plniť stanovené termíny a zákazník je pre nich – rovnako ako pre nás - na prvom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • vek najmenej 18 rokov
  • ochota a schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke
  • schopnosť čítať a prijímať pokyny v slovenskom jazyku
  • pozitívny postoj k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • hľadanie nových a inovatívnych riešení
  • základná znalosť práce s PC
  • schopnosť manipulovať až s 15-kilogramovými predmetmi len s primeraným úsilím
  • súčasťou práce je práca v stoji počas celej zmeny s prestávkami v práci
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

- je nutné si vyplniť registráciu TU :

- následne na základe vyplnenej žiadosti Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu ONLINE pohovorov

- pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej infolinke 0800 200 100.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Hlavná 14
91701 Trnava
ID: 3981520  Dátum zverejnenia: 4.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.