Technik údržby do kmeňa významnej spoločnosti

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
1 250 EUR/mesiac13. plat, mesačné bonusy, dochádzková prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov, obsadzujeme pozíciu Technika údržby, ktorého náplňou práce bude:

- Vykonáva a zaznamenáva údržbu strojov a zariadení podľa plánu údržby
- Diagnostikuje a odstraňuje poruchy vzniknuté počas prevádzky
- Vykonáva preventívnu údržbu strojov a zariadení v požadovanom rozsahu
- Kontroluje a nastavuje vzduchotechniku, umývačku, kompresorovú stanicu, linku, kúrenie
- Má zvládnuté samostatné vyhľadávanie chýb v elektrických a pneumatických schémach a ich odstraňovanie opatreniami
-Vykonáva opravy či výmeny poškodených mechanických a elektrických dielov strojových zariadení
- Stará sa o poriadok v pridelenej dokumentácii

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
-motivujúce finančné ohodnotenie - základná mzda sa môže upraviť vzhľadom na skúsenosti a odbornosť kandidáta
- mesačné bonusy; dochádzková prémia
-13. plat
-príspevok do DDS
-doprava do zamestnania (len Záhorie)
-stravovanie za 0,80 €

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Min. § 22
• Možnosť pracovať na 12hod. Zmeny /denné, nočné/
• Anglický jazyk – pochopenie inštrukcií, manuálov, či jednoduchá komunikácia problému
• Ovládanie princípu činnosti pridelených zariadení a strojov (roboty ABB, FANUK, automatizačné montážne linky)
• Ovládanie princípu pneumatiky, hydrauliky a ich funkcie v pridelených zariadeniach, samostatné vyhľadávanie a odstraňovanie chýb
• Práca s technickou dokumentáciou na vysokej úrovni a samostatne (manuály, schémy - mechanické, elektrické)
• Má znalosti robotiky a automatizácie na vysokej úrovni
• Páca s PLC
• Prax min.5 rokov na pozícii údržba lakovne, automatizovaná linka... – automotive priemysel výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3981310  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac