Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadáme operátora/baliča do výroby v Hornom Hričove. Vhodné pre ženy! Nástupný bonus 75€!

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.4,20 €/hod. brutto + príplatky. Po zaučení možné zvýšenie na 4,50 €/hod. brutto
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
650 - 750€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odoberanie hotových výrobkov zo stroja, kontrola kvality, balenie.
Jednoduchá práca vhodná aj pre ženy.
Práca na 3 zmeny od pondelka do piatka v dostupnej lokalite.
Výkon práce je v Hornom Hričove.

Jednoduchá práca bez stresu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba umelohmotných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosť.
Chuť pracovať.
Spoľahlivosť.
Dôslednosť.
1 rok praxe na podobnej pozícii.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina
ID: 3973489  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.