Reagujte bez životopisu

Ajilon Consulting is part of Adecco Group, world leader in providing HR solutions. Ajilon Consulting itself is an established, global IT consulting business providing project development and management, service support and testing to clients worldwide. Working with major IT companies, we are building state-of-the-art service delivery centers across Europe and need talented, ambitious individuals to help us grow. In Bratislava Operation Centre we are providing various levels of support of operation systems and infrastructure. Our outsourcing services are being delivered the customers both globally and across EMEA. In the present we have 250 employees working in Bratislava and 20,000 alltogether all over the world working for many of our client companies.

Dlhodobá jednoduchá brigáda vo výrobe v Hričove! Hľadáme aj ženy

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,78 - 4,1 EUR/hod.3,78 €/ hod. brutto + príplatky a variabilná časť mzdy
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
650 - 700€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov - výroba obalov vákuovo tvarovaných za tepla
Vkladanie platového kusu do stroja, kontrola, balenie
Jednoduchá práca vhodná aj pre ženy
Práca na 3 zmeny od pondelka do piatka v dostupnej lokalite
Brigáda je vhodná pre uchádzačov starších ako 18r.
Výkon práce je v Hornom Hričove

Jednoduchá práca bez stresu
Možnosť dlhodobej brigády s prechodom na HPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba plastových obalov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• flexibilita
• zručnosť
• dobrý zrak
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis alebo volajte na 0911 115 848.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Nadhajská
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3967174  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,78 EUR/hod.