Vitajte v Adecco Slovensko

Pracuj na jednom z najvýznamnejších projektoch ako Business Expert v oblasti životného poistenia na pobočke v Bratislave.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacMzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá vývojom SW pre finančnú oblasť obsadzujeme pozíciu skúseného Business Experta v oblasti životného poistenia s anglickým, alebo nemeckým jazykom na pobočku do Bratislavy.

- poskytovanie podpory a poradenstva prideleným zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní systému na správu zmlúv životného poistenia
- realizovanie workshopov pre zákazníkov
- optimalizácia odbornej dokumentácie procesu migrácie
- zodpovednosť za procesné zmeny
- vypracovanie odborných konceptov pre následné spracovanie migrovaných zmlúv

- jazykové kurzy/anglický aj nemecký jazyk/
- masáže na pracovisku
- motivujúce ohodnotenie a zaujímavý prémiový systém
- dovolenka nad rámec zákona
- flexibilný pracovný čas
- deň plateného voľna navyše
- podpora pri dlhodobej PN
- a mnoho ďalších výhod...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj SW pre finančnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika, informatika alebo príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti na obdobnej pozícií minimálne 2 roky
  • znalosti relačnej databázy
  • znalosť problematiky životného poistenia
  • zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3965466  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac