Vitajte v Adecco Slovensko

Validačný inžinier

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac(Uvedená mzda je minimom pre danú pozíciu - záleží od skúseností kandidáta ) + výkonnostný bonus vo výške 13.platu + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti strojárstva hľadáme procesného inžiniera ktorý bude:

- pripravovať predvalidačné a validačné kontroly v súlade s požiadavkami zákazníka
- konzultácia validačných plánov s manažérmi, dodávateľmi a zákazníkmi
- spolupráca s medzinárodným dizajnérskym tímom
- navrhovať testy a testové merania
- príprava technickej dokumentácie spojenej s meraním a kontrolou hodnôt produktu
- príprava podkladov pre zákazníka

- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- stravné lístky – nad rámec zákona
- atraktívny bonusový systém - výkonnostný bonus (vo výške 13-teho platu),
- príplatky - nad rámec zákona

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

  • anglický jazyk na komunikatínej úrovni - fungovanie v medzinárodnom prostredí
  • skúsenosť s prípraavou validačných plánov pre OEM
  • skúsenosť s meraním elektrotechnicých veličín (mechanicka, optika,...)
  • skúsenosť z automotive prostredia
  • kreatívne myslenie
  • nemecký jazyk veľkou výhodou
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
04001 Košice
ID: 3964709  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac