Vitajte v Adecco Slovensko

Operátorka výroby v Námestove - šička! ( V areáli PUNCH)

Miesto práce
Námestovo
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 EUR/hod.Základná mzda 4,30€ + príplatky a bonusy Priemerná mzda 850€ brutto/mesiac
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
850 € brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už si doma šil na šijacom stroji? Baví Ťa šitie? Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie v Námestove areál Punch!

Tvojou prácou bude:
- Manipulácia s materiálom textilnej výroby
- Šitie komponentov do výrobku
- Vizuálna kontrola ušitých dielov
- Skúsenosť s priemyselným šitím je veľkou výhodou, nie však podmienkou

Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni!

Ak chceš začať stačí nás kontaktovať. Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;)
Práca je v modernom a čistom prostredí

Ešte hľadáš motiváciu? Pozri nižšie ponúkané benefity ...

Čo ešte viac?
Už len reagovať alebo si zavolať.

- Základná mzda 4,30€ + príplatky a bonusy
- Každoročné navyšovanie základnej mzdy
- Vianočný a letný bonus (50%)
- Výplata 15. deň v mesiaci
- Istota stabilného príjmu
- Priemerná mzda 850€ brutto/mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť,
dôslednosť,
pozornosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Ak máš záujem zašli nám svoj životopis na mailovú adresu nižšie alebo nás kontaktuj telefonicky.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina
ID: 3961973  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.