Hľadáme operátorov výroby s nástupom ihned!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Vrbové
Termín nástupu
ihned
670 - 970 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy (prítomnostná prémia, výkonnostný bonus až do 10% základnej mzdy, príplatky nad rámec ZP, príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva montáž polovodičových spínačov (modulov) rôznych parametrov a v rôznych puzdrách
- vykonáva výrobné a kontrolné operácie na základe pracovných inštrukcií
- overuje, či produkt spĺňa požiadavky kvality
- obsluhuje jednoduché zariadenia a prístroje

Práca na montáži na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná).
Prax z výroby je výhodou.

práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu viac ako 25 rokov
- príjemné pracovné prostredie, práca v čistých a klimatizovaných výrobných priestoroch
- každoročná úprava miezd
- polročné odmeny
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- nadštandardné príplatky za poobednú, nočnú zmenu, prácu cez víkend a vo sviatok
- bezplatná doprava firemným autobusom, príp. príspevok na cestovné
* Malé Ripňany - Radošina - Piešťany - Vrbové a späť
* Lipovník - Nitr. Blatnica - Veľké Orvište - Vrbové a späť
* Borovce - Veľké Kostoľany - Nižná - Dechtice - Chtelnica - Vrbové a späť
- zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti – denne čerstvé jedlá na všetkých zmenách
- zaujímavý sociálny program pre zamestnancov (poukážky pri životnom a pracovnom jubileu, príspevok na regeneráciu a voľno časové aktivity)
- organizovanie rôznych firemných akcií, kultúrnych a športových aktivít (Vianočný večierok, Mikulášsky program pre deti zamestnancov, Dni zdravia, výlety do prírody, do divadla a i.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Jeden z popredných svetových výrobcov výkonových polovodičových modulov a systémov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3951070  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 670 EUR/mesiac