Vitajte v Adecco Slovensko

Mzdový účtovník pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacMzda je po skúšobnej lehote vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa pohybuje v oblasti technológií a inovácií hľadáme skúseného kandidáta na pracovnú pozíciu Mzdového účtovníka, výhodou je SOFTIP a RON.

- spracovanie miezd, dochádzky
- evidencia , účtovanie dodávateľských faktúr ( práca v SOFTIP-e)
- spracovanie dokumentácie zamestnancov, ich evidencia, kontrola príslušných dát podľa platnej legislatívy.
- výpočet a kontrola miezd zamestnancov, zrážky zo mzdy, prípadné exekúcie a pod.
- ročné zúčtovania, prihlášky, odhlášky z poisťovní
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- systém stravovania formou stravovacej karty CALIO
- dochádzkový bonus po splnení kritérií(máj/november)
- pružný pracovný čas - 8hod.
- možnosť jazykových kurzov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť s bohatou tradíciou v oblasti technológií a inovácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, finančné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SOFTIP PROFIT Plus - základy
RON dochádzkový systém - základy
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počet rokov praxe

Mzdový účtovník
3

  • prax na pozícií Mzdový účtovník potrebná minimálne 2 a pol roka
  • vynikajúca znalosť v spracovaní a výpočte miezd
  • minimálne základná znalosť personalistiky
  • práca s Excelom na pokročilej úrovni- nutnosť
  • práca v programe SOFTIP - vítaná
  • práca v programe RON /základy/ - výhodou
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3947826  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac