Hľadáme Mzdovú účtovníčku, skúsenosti s výpočtom miezd, účtovnými súvsťažnosťami.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacMzda je po skúšobnej lehote vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa pohybuje v oblasti technológií a inovácií hľadáme "Mzdárku" ktorá má skúsenosti s výpočtom miezd, s backgroundom účtovných súvsťažností, ovláda predkontácie a pozná pozadie spracovania výplat z praxe.

komplexné spracovanie dochádzky, miezd zamestnancov podľa platnej legislatívy
evidencia, účtovanie dodávateľských faktúr (príjem, spracovanie, overenie, schválenie), dodávateľské saldo -vrátane správy zápočtov
výpočet miezd zamestnancov, zrážky zo mzdy, prípadné exekúcie
ročné zúčtovania, kontrola účtovania
prihlášky, odhlášky zo sociálnej, zdravotnej poisťovne

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- stravovanie formou CALIO karty
- dochádzkový bonus navyše
- pružný pracovný čas - 8hod.
- možnosť jazykových kurzov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť s bohatou tradíciou v oblasti technológií a inovácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, finančné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SOFTIP PROFIT Plus - Základy
RON dochádzkový systém - Základy
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Mzdový účtovník

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícií Mzdový účtovník potrebná minimálne 2 roky
- vynikajúca práca s Excelom
- znalosť pozadia spracovania a výpočtu miezd
- základná znalosť personalistiky
- práca v programe SOFTIP, RON - výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3947826  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac