Reagujte bez životopisu
Vitajte v Adecco Slovensko

Pracovník v automobilovom priemysle (montážnik) - Doprava a Ubytovanie zabezpečené

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
941 - 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v automobilovom priemysle obsadzujeme pozíciu pracovníka vo výrobe. Miesto výkonu práce je Devínska Nová Ves.

• Zabezpečujete výrobu nových vozidiel v prevádzke
• Zodpovedáte za kvalitu svojej práce, výrobu určeného množstva v danom čase
• Montujete káblové zväzky, podvozkové skupiny, interiérové časti automobilov
• Diagnostikujete a zúčastňujete sa prvej skúšky vozidiel
• Pracujete na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke

• príplatok za zmennosť, osobné hodnotenie 0-20% (do 188 € ) a skupinové hodnotenie 0-10% ( do 94€ )
• garancia riadneho a včasného preplatenia nadčasov a sviatkov
• stravovanie u nás bezhotovostne s denným kreditom
• ubytovanie zabezpečené
• doprava zabezpečená
• zázemie v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.
Najväčšia automobilka na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na zmeny
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Prievozská 4B
82109 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3943645  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 941 EUR/mesiac