Obchodný zástupca

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko, Juhomoravský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacplus provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú firmu zameranú na opravy automatických strojov, hľadáme šikovného obchodného zástupcu.

Náplň práce:
- starostlivosť o existujúcich klientov v oblasti predaja služieb a produktov spoločnosti
- akvizícia nových klientov
- monitorovanie trendov vývoja priemyslového odvetvia v kraji a budovanie vzťahov so spoločnosťami
- konzultácia nových stratégii s oddeleniami v rámci firmy
- zodpovednosť za oblasť Slovenskej republiky a Moravy
- 1x do týždňa cesta do Zlínskeho kraja

- atraktívne platové ohodnotenie
- profesionálne vzdelávanie, školenia a jazykové kurzy
- Služobné auto aj na súkromné účely
- stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná stabilná firma so zameraním na automatizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s predajom služieb
- zameranie na klienta
- znalosť Anglického jazyka na úrovni B2-C1
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3937786  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac