Vitajte v Adecco Slovensko

Operátor vstupnej kontroly - v automobilovej výrobe v Košiciach. Práca s PC!

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 850 EUR/mesiacpríspevok na dopravu podľa km od 25 -125€, príplatky podľa zákonníka práce, odmeny za zlepšovacie návrhy, 13. a 14. plat, bonus 30€ za prácu cez víkend
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
700€ brutto priemerná mesačná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vstupnú kontrolu materiálov podľa jednotlivých inštrukcií a postupov
- kontrola a monitorovanie kvality materiálov, upozorňovanie na nedostatky
- podávanie a implementácia návrhov na zlepšenie
- aktívna spolupráca s výrobou
- Práca s PC
- SAP
- zabezpečovanie poriadku a čistoty na pracovisku
- realizácia meraní v rámci kontrolných postupov
- zodpovednosť za zaobchádzanie s nezhodnými dielmi podľa príslušných postupov
- vizuálna kontrola komponentov,
- vykonávanie úkonov podľa pracovných postupov,
- práca sa vykonáva v stoji.

Zmennosť:
3 zmenka - 8 hodinová pracovná doba, voľné víkendy (týždeň ranné, týždeň poobedné, týždeň nočné, víkendy voľné).

Víkendové bonusy za odpracovanú zmenu.
Príspevok na cestovné v závislosti od km od 25 - 125€
Možnosť pracovať nadčas s príplatkom nad rámec zákona 30€ za odpracovanú sobotu alebo nedeľu.
Ponúkame garantovaný 13. a 14. plat.
Príspevok do III. dôchodkového piliera.
Čisté a klimatizované pracovné prostredie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z vedúcich dodávateľov automobilových komponentov, dodávajúc komponenty v štyroch kľúčových obchodných skupinách z ktorej jedna sa v Košiciach zameriava na interiéry automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Administrácia SAP - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1. rok ako operátor výroby - KONTROLA KVALITY
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYHOVUJÚCICH UCHÁDZAČOV!
  • výborná znalosť výrobných materiálov, indikátorov výroby a kvality
  • zmysel pre presnosť a detail, komunikačné zručnosti vysvetliť detail
  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav (spôsobilosť na prácu v stoji, nočné zmeny).
  • dobrý zrak (farbocit).
Ochota pracovať na zmennosť.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Krupárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3935007  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac