Hľadáme Správcu ubytovacích zariadení (Koordinátor ubytovní) na Skrátený úväzok za 800€/mesiac

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ 10% na základe dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V aktuálne dobe hľadáme pre nášho klienta- Správcu ubytovacích zariadení na Skrátený úväzok do Malaciek.

Náplňou práce je:

- Zodpovednosť a správa dvoch ubytovní (cca 100 ubytovaných)
- Detailné vedenie evidencie o rezidentoch (zamestnancov, ktorí sú kmeňový, ale aj agentúrny)- noví, stáli a ukončení rezidenti, pravidelné reportovanie, tvorba a archivácia zmlúv, prideľovanie izieb, zariadení, posteľnej bielizne, prípadná inventúra pri odhlásení z ubytovne
- Kontrola izieb pred nasťahovaním a po odsťahovaní rezidentov
- Zabezpečenie štandardov BOZP a pravidiel PPO
- Zaistenie poriadku, čistoty a priemernej spotreby energií
- Tvorba rozvrhov a delenia upratovania, prania
- Zabezpečenie drobných údržieb
- Komunikácia a spolupráca s externými partnermi pri údržbe budov, MTZ a revíziach TZ
- Sprostredkovávanie informácií mezi zamestnancami (rezidentmi) a HR oddelením
- ďalšia náplň práce po komunikácií s nadriadeným

PRACOVNÁ POZÍCIA VHODNÁ AJ PRE VÝSLUHOVÉHO ALEBO STAROBNÉHO DÔCHODCU.

- práca priamo do kmeňového stavu na dobu neurčitú
- možnosť ubytovania
- motivujúce platové ohodnotenie 800€ + 10%
- práca je pre stabilnú a prosperujúcu spoločnosť

ďalšie benefity podľa Kolektívne zmluvy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Automotiv spoločnosť hľadá Koordinátora ubytovania pre svoje zazmluvnené ubytovne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- zodpovednosť,
- ochota,
- orientácia na detail,
- nástup možný IHNEĎ.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3929189  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac