Oracle developer pre medzinárodnú spoločnosť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 500 EUR/mesiacVáš plat bude závisieť od Vašich vedomostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť špecializujúcu sa na vývoj inovatívnych softvérov pre finančný/bankový sektor, hľadáme PL SQL/Oracle developerov.

Klient momentálne hľadá kandidátov na dve pozície:
• Vývojár pre riešenia v oblasti kreditných kariet špecializujúci sa na PL/SQL
• Vývojár v oblasti debitných kariet špecializujúci sa 50 % PL/SQL a 50 % špecializujúci sa na iné technológie (napr. Python, Shell, Java)

Vaša náplň práce bude zahŕňať:
• Návrh a vývoj databázovej aplikácie Oracle na základe definovaných požiadaviek
• Programovanie interných softvérov
• Analýza a testovanie aplikačných softvérov
• Technické poradenstvo

• Flexibilný pracovný čas
• Súkromná zdravotná starostlivosť
• Poistenie
• Dni voľna nad rámec zákona
• Široké portfólio tréningov a školení
• Kariérny rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• PL/SQL – pokročilá znalosť ALEBO PL/SQL – stredne pokročilý + znalosť iných technológií (napr. Python, Shell, Java)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3924173  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac