Cloud Engineer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacVyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zmenu?

Chyťte sa šance a začnite pracovať pre nášho klienta, ktorýsa zameriava na digitálne a cloud riešenia v oblasti poisťovníctva a to na pozícií Cloud Engineera.

Náplňou práce je:
- testovanie interných systémov
- implementácia technických riešení a následná dokumentácia výsledkov
- upgrade a inovovanie infraštuktúry a cloud procesov
- transfer aplikácií do cloudu v stanovenom čase a kvalite
- aktívna spolupráca s agile tímami IT a obchodnýmvedením

Čo Vás čaká?
- práca s najnovšími technológiami, školenia, rozširovanie vedomostí a zručností
- medzinárodné a agilné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce formou Home Office
- systém benefitov - Cafeteria

Ďalšie výhody a benefity sprostredkujeme na osobnom pohovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Spoločnosťou je veľkoobchodným poskytovateľom zaistenia, poistenia a iných foriem poistenia prenosu rizika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

To čo musíte spĺňať:
- Znalosť ovládania aspoň 2 spomenutých aplikačných platforiem: WebSphere Liberty, Tomcat, Azure AppService, alebo MS IIS
- Znalosť ovládania aspoň 2 spomenutých databázových platforiem: Oracle, MSSQL, PostgreSQL, MySQL
- Anglický jazyk na úrovni min. B2

Kto ste? A aká ste osobnosť?
- Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá
- Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať
- Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrno-rozmanitom tíme.
- Dynamická, flexibilná s samostatná osobnosť s darom multitaskingu
- Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3917423  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac