Vitajte v Adecco Slovensko

SW Inžinier so skúsenosťami v oblasti techniky s vynikajúcim finančným ohodnotením.

Miesto práce
Žilinský kraj
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacMzda sa odvíja od praxe a skúseností kandidáta a je možná aj vyššia. ( počas služobných ciest sú pokryté komplexne diéty)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta, zahraničnú stabilnú výrobnú spoločnosť hľadáme skúseného Inžiniera SW s praxou a ochotou cestovať.

Náplň pracovnej činnosti:
- tvorba programov podľa zadania zákazníka,
- vývoj, testovanie SW - spracovanie pre linky
- služobné cesty do Nemecka podľa potrieb a požiadaviek zákazníka
(aktuálne nie je možné- situácia COVID, no do budúcna treba s nimi počítať)

- možnosť profesného rastu v stabilnej spoločnosti
- podpora pri zabezpečovaní ubytovania, dopravy v súvislosti so služobnými cestami
- mesačné/ ročné odmeny
- refferal benefit

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť vyrába vstrekovacie stroje.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

TIA Portal - pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • chuť a ochota cestovať do Nemecka
  • podmienka komunikatívnej nemčiny, alebo angličtiny slovom aj písmom -nutné
  • skúsenosti s PLC, programovacím jazykom AWL, SCL - nutné
  • Siemens TIA Portal - pokročilá úroveň
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Životopisy prosím zasielajte v slovenskom a anglickom, alebo nemeckom jazyku.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3904630  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac