Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadá sa Vývojár C/C++ alebo Java s NJ

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac+ Variabilná zložka mzdy a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zmenu?

Chyťte sa šance a začnite pracovať pre spoločnosť vyvíjajúcu softvérové riešenia pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty, na pozícií Vývojár C/C++ alebo Java.

Čo by bolo náplňou práce:
- vývoj softvérových riešení určených pre oblasť životného poistenia
- práca s J2EE softvérovým systémom na báze zlepšovacích návrhov, odborných analýz a implementácií nových častí
- udržiavanie funkcionality J2EE v oblasti poistnej matematiky
- testovanie nových implementácií
- aktívna komunikácia a spolupráca so zákazníkmi a riešenie ich špecifických požiadaviek

Čo Vás čaká?
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- možnosť dlhodobej spolupráce
- kurzy cudzích jazykov AJ a NJ
- flexibilný pracovný čas (pevný pracovný ča 9:00-15:30)
- 31.12. máte deň plateného vólna
- masáže na pracovisku
- podpora zamestnancov pri práce neschopnosti
- sick days
a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Spoločnosť vyvíjajúcu softvérové riešenia pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

To čo musíte spĺňať:
  • Skúsenosti s programovacím jazykom C/C++ alebo JAVA
  • Nemecký jazyk B2 a viac
  • Akademický titul alebo kvalifikáciu z oblasti IT, Matematiky, Poistnej matematiky a iných príbuzných odborov
  • Skúsenosti s návrhmi, implementáciou a riešením vzniknutých problémov softvérových systémov

To čo poteší:
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť Poistného matematika alebo Aktuára

Kto ste? A aká ste osobnosť?
  • Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá
  • Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať
  • Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme.
  • Dynamická, flexibilná s samostatná osobnosť s darom multitaskingu
  • Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Prievozská 4/B
821 09 Bratislava
ID: 3904454  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac