Hľadáme Controlling a Reporting analytika/čku

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacOd 1 300 EUR/gross v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného medzinárodného klienta hľadáme šikovného kandidáta/ku na pozíciu Controlling a Reporting analytik/čka.

Ak Vás zaujíma controling a reporting, ste doma v Exceli, zaujímate sa o pokročilé technické riešenia a hovoríte plynulo po anglicky, neváhajte a pošlite nám svoje CV v anglickom jazyku!

Náplň práce by bola aj:

• Kontrolovanie, poskytovanie podpory a pomoci dcérskym spoločnostiam v oblasti financovania, účtovníctva a reportingu
• Kvalitatívna a kvantitatívna analýza rizikových krajín na základe makroekonomických ukazovateľov a finančnej výkonnosti
• Spolupráca na hodnotení dcérskych spoločností
• Zodpovednosť za reporty a analýzy (buď na požiadanie alebo ad-hoc) založené na finančných údajoch
• Každodenná komunikácia v angličtine s centrálou spoločnosti
• Zapájanie sa do rôznych projektov a analýzy Subsidiary Controlling (napr. Minority Interest reporting, Cash Flow planning, Dividends reporting)

• 13. plat a performance bonus do výšky 110 %
• referral bonus
• home office
• 5 sick days ročne a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná korporátna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finance, Accounting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• Vzdelanie v oblasti financií/účtovníctva alebo znalosti/skúsenosti v týchto oblastiach sú podmienkou
• Plynulá úroveň Business English je podmienkou
• Pokročilé znalosti programu Excel
• Ochota a záujem naučiť sa najmodernejšie technické riešenia (napr. Power BI, XL3, MDX)
• Pracovné skúsenosti v oblasti financií/auditu sú veľkou výhodou
• Dobré komunikačné schopnosti a vynikajúce analytické myslenie
• Presnosť a zameranie na detail
• Cieľovo orientovaná osoba schopná dodržiavať termíny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3899640  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac