Prišli ste o prácu ? S nami sa viete znova postaviť na nohy ! Nástupy aktuálne

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
IHNEĎ - podľa dohody
5,5 EUR/hod.20 % bonus ( 15 % Dochádzka, 5 % výkonnosť) 8,5 % ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za pomoci počítača a skenera budete reklamovať zásielky , takže sa očakáva, že ovládate základy práce s PC.
Balenie tovaru, spolupráca a riešenie problémov s ostatnými oddeleniami.

- Práca na 10 hodinové zmeny ( pracujete len 4 dni v týždni a ďalšie 3 oddychujete doma s rodinou :)
- 2 týždne ranná zmena, 2 týždne nočná zmena

-Zabezpečená zvozová doprava za jednotnú cenu zo širokého okolia
( Nitra, Galanta, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Dunajská Streda, Bratislava, Senec, Piešťany, a iné )
- Ubytovanie NEPONÚKAME !

-Obedy za 1 € – polievka, hl. jedlo, šalát, pečivo

-Voda, čaj, káva, čokoláda - zadarmo

-Zábavné akcie pre všetkých zamestnancov zadarmo niekoľkokrát do roka

-Zľavy u tretích strán

-Zamestnanecký asistenčný program

Informácie o výberovom konaní

- Svoje žiadosti môžete posielať na www.najlepsiapraca.sk

- A keď radi voláte, zavolajte si na bezplatnú infolinku 0800 200 100.

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca si vyžaduje minimálne znalosti, na všetko ťa zaučia tvoji noví kolegovia.

- vek minimálne 18 rokov
- ukončené základné vzdelanie
- ochota pracovať aj nočné zmeny ( podmienka ! )
- dobrý zdravotný stav ( práca v stoji )

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3895588  Dátum zverejnenia: 27.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.