Junior v C# ( AJ B2, C#, JavaScript)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacvyššia mzda závisí od seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti pre klienta v oblasti papierenského priemyslu hľadáme C# juniora, ktorý má skúsenosť v programovacom jazyku C#, rád by pracoval v tejto oblasti a zdokonaľoval sa v programovaní. V tejto práci budete hlavne vyvíjať (50%) a komunikovať hlavne interne na konferečných calloch (50%). Je potrebná aj Angličtina aspoň na úrovni B2 a viac.

Náplň práce:

✔ Programovanie v C# (Selenium Grid)
✔ Programovanie s pomocou Oracle + PL SQL
✔ Práca v databáze Oracle

✔ Naučíš sa ako pracovať v agilnom softvérovom tíme + vývojové metódy
✔ Flexibilný pracovný čas
✔ Jazykové kurzy
✔ Masáže a fitness
✔ Finančné odmeny
✔ Benefity budú predstavené pri osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát by mal mať:
✔ JavaScript - pokročilý
✔PL/SQL - základy
✔SQL - základy
✔HTML - základy
✔C# - základy

Vašou výhodou môže byť:
✔ Selenium/PL SQL/ Jira / SVN
✔ Nemecký jazyk je výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3878513  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac