Vitajte v Adecco Slovensko

Obchodný zástupca (technický background)

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ Maržové príplatky (výnos z uzatvoreného businesu), osobné hodnotenie, ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je český výrobca mechanických komponentov hľadáme obchodného zástupcu pre Slovenskú republiku k stálym ale aj novým zákazníkom. Vyžadujeme znalosť Angličtiny na komunikatívnej úrovni, obchodné znalosti, zručnosti a skúsenosti s technickým predajom.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:
- Udržiavanie businesu a komunikácia s aktuálnymi zákazníkmi na území SK
- Nadväzovanie novej spolupráce so úplne novými spoločnosťami.
- Vyjednávanie podmienok
- Prezentovanie spoločnosti, výrobkov, technológie
- Reporting obchodnej riaditeľke
- Vybavovanie reklamácii
- Analýza konkurencie a podobne

- Auto
- Notebook + Mobil
- 5 týždňov dovolenky
- 2x sick days
- Homeoffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient sa zaoberá výrobou mechanických súčiastok do rôznych odvetví priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Stredoškolské alebo vyššie vzdelanie
  • Obchodné skúsenosti so znalosťou Slovenského trhu
  • Znalosti s vyjednávaním, uzatváraním businesu atď
  • Vodičský preukaz
  • Znalosť Excelu na bežnej úrovni
  • Angličtinu alebo Nemčinu
  • špeciálna pozornosť je upriamená na osobnosť kandidáta
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Michalik
Tel.: +0253630223
E-mail: poslať životopis
ID: 3868776  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac