Brigádnik pri príprave obytných kontajnerov pre zákazníkov. Brigáda na stredu a štvrtok (19.-20.2.2020)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce nevhodná pre ženy, kvôli prenášaniu bremien!
Hľadáme študentov VŠ na občasnú brigádu podľa potreby zamestnávateľa (1-2 dni v mesiaci).
Príprava kontajnerov na odovzdanie klientom a nájomcom:
vyčistenie a dezinfekcia,
zariadenie nábytkom a osadenie nábytku,
sťahovanie nábytku zo skladu do kontajnerov a naopak,
kontrola stavu a vhodnosti obytného/kancelárskeho kontajneru.

- práca počas dňa od 8:00 do 14:00 až 16:00 podľa potreby

Plat podľa odrobených hodín.
Každá hodina 4,50€/hod brutto.

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa predajom a prenájmom obytných a kancelárskych kontajnerov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.
Odolnosť voči stresu.
Cit pre detail.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3858858  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.