Údržbár s §22 - iba 1 zmena ! Prievidza

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prievidza
3,79 EUR/hod.základná hodinová mzda = 3,79€ + prémie do výšky 15% + dochádzkový bonus 40-80€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta z výrobnej oblasti kvalitného nábytku.

PRACOVNÁ NÁPLŇ :
- preventívna údržba a revízie výrobných a technologických zariadení
- asistencia pri inštalácii nových strojov a zariadení (zaistenie funkčnosti a bezpečnosti)
- starostlivosť o vybavenie budovy - drobné elektrotechnické zásahy a montáže (poistky, žiarovky, vypínače, kľučky, zámky ...)
- obsluha kotolne + nakladača
- letná a zimná údržba na firemných plochách
- práca s informačným systémom údržby

- Práca priamo v spoločnosti na TPP ako kmeňový zamestnanec
- iba ranná zmena 6:00 - 14:30 hod
- Ročná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
- Zvýhodnené stravovanie
- Príspevok na nápojové automaty
- Príspevok na masáže
- Firemné akcie pre zamestnancov
- Zľavy na vyrábané produkty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Počet rokov praxe

2

- §22 elektrotechnická vyhláška
- fyzická zdatnosť
- technické a analytické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3851059  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,79 EUR/hod.