Senior SAP Consultant - modules (BW/BI, PI/PO, FI/CO)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 770 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálnou sumou, ktorá sa môže navýšiť na základe skúseností a vedomostí daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti informačných technológií obsadzujeme pozíciu SAP Konzultanta, ktorý sa bude sústreďovať na jeden z viacerých možných modulov SAP. Náplň práce na tejto pozícii obnáša:

- Implementáciu nových alebo udržiavanie existujúcich podnikových riešení do špecifického modulu SAP na základe analýzy požiadaviek používateľov
- Návrh, konfiguráciu, dokumentáciu a testovanie podnikových riešení v aplikačnom module SAP podľa funkčných a technických požiadaviek
- Úzku komunikáciu s vývojovým tímom
- Poskytovanie funkčnej expertízy, usmernenia a inštrukcii týkajúcich sa procesov SAP
- Riešenie inovácii v obchodných procesoch existujúcich klientov z funkčného a technického hľadiska

- možnosť homeofficu
- možnosť rastu a rozvoja v rámci medzinárodnej spoločnosti
- možnosť zúčastniť sa zahraničných stretnutí
- práca s novými technológiami

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Významná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Základy
SAP - Pokročilý

- Skúsenosti s implementáciou, prispôsobením a údržbou uvedených modulov SAP
- Rozšírené znalosti z oblasti architektúry SAP
- Skúsenosti s ABAP (ladenie)
- Schopnosť riešiť problémy, proaktivita, tvorivosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3848379  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 770 EUR/mesiac