Vitajte v Adecco Slovensko

Kto pozná najlepšie kvalitu SEM

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka, ktorý má skúsenosti z oblasti kvality a ktorého baví komunikovať so zákazníkom, do firmy zameranej na výrobu automobilových komponentov na pozíciu Inžiniera zákazníckej kvality.

Náplň práce:
- Aktívna komunikácia so zákazníkom vo veciach týkajúcich sa kvality
- Spolupráca pri analýze vzniknutých nezhôd
- Riešenie interných a externých reklamácií vrátane spracovania príslušnej dokumentácie
- Rozhodovanie ohľadom kvality produktu
- Prezentovanie dielov na vzorkovanie u zákazníka
- Analýza príčin odchyliek vo výrobnom procese od zadefinovaných požiadaviek kvality (nedostatkov)
- Participácia na interných auditoch a zákazníckych auditoch, ich aktívne vedenie a interná príprava

• 13. plat
• Ročné platové prehodnotenie
• Príležitosti pre kariérny rozvoj, profesné tréningy
• Príspevok do 3. Pilieru
• A mnohé iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Prax na obdobnej pozícii
  • Znalosť nástrojov kvality
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Rozhodnosť
  • Nemecký jazyk a Anglický jazyk - pokročilý
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Vhodných kandidátov budeme informovať

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: David Lenghart
Tel.: +421902919064
E-mail: poslať životopis
ID: 3848126  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac