Vitajte v Adecco Slovensko

Lovec talentov/talent hunter – pod loviť talenty k nám, my ťa za to odmeníme! (vhodné aj pre absolventov)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacmesačný bonus do výšky 150% hrubej základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu v úspešnej a stabilnej personálnej spoločnosti?
Ovládaš angličtinu na komunikatívnej úrovni, si orientovaný na zákazníka, rád komunikuješ s ľuďmi a máš nos na talenty?
Presne Teba hľadáme do nášho fantastického tímu náborových špecialistov!

Čo Ťa u nás čaká?

- vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie
- inzerovanie voľných pracovných pozícií
- vedenie pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
- denná komunikácia so zaujímavými klientmi spoločnosti
- pravidelné stretnutia s klientmi spoločnosti
- spracovanie a evidencia profilov kandidátov v databáze spoločnosti
- poskytovanie spätnej väzby kandidátom a klientom

Čo Ti okrem platu ponúkame?

- motivujúce finančné ohodnotenie vo forme bonusov
- možnosť zapájať sa do zaujímavých projektov
- atraktívnu lokalitu
- fantastický tím ľudí, ktorí Ťa podporia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • prax v oblasti personalistiky 1-2 roky výhodou (ak
prax nemáš, nevadí, my si Ťa zaškolíme!)
  • komunikatívnosť, empatia
  • tímový duch
  • zodpovednosť
  • vášeň pre prácu s ľuďmi
  • chuť učiť sa nové veci a použiť ich v praxi
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Heretik Vačoková
E-mail: poslať životopis
ID: 3843972  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac