Vitajte v Adecco Slovensko

Product Development Engineer - team leader

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac13. plat a variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta novovznikajúce vývojové centrum hľadáme prvých team leadrov, ktorí budú mať na starosti vedenie celých projektov od akvizície až po SOP.

Náplň práce
- Zodpovednosť za koordináciu a realizáciu vývoja v rámci projektu,
- Kontrola sériových projektov, manažment riadenia zmien, nákladových zlepšení
a zisku,
- Plánovanie a realizácia projektov od akvizície až po začatie sériovej výroby,
- Zodpovednosť za úspešný štart výroby v dátume a v požadovanej kvalite, kontrola milestonov,
- Zodpovednosť za riadenie kontrolu opatrení na zníženie výdavkov a dodržanie rozpočtu,
- Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi,
- Globálny zmenový manažment (SAP, GTA+),
- Komunikáciu so zákazníkmi a dodávateľmi.

13. plat a variabilná zložka mzdy
možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
zaškolenie expertmi z Nemecka
pružný pracovný čas
závodné stravovanie
odmena pre darcov krvi
odmena za odpracované roky
odmena pri životných jubileách
príspevok na DDS
vianočná poukážka
dovolenkový príspevok
príspevok na saunu, plaváreň, masáže
príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí sobáša

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je z oblasti Automotive, ktorý sa rozhodol vybudovať nové vývojové centrum na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Minimálne 3 roky praxe v automotive (skúsenosť s vedením projektu)
  • Znalosť čítania výkresových dokumentácií,
  • Znalosti v odbore Business Administration, výroby a riadenia projektov
  • Skúsenosti s product development process (PDP)
  • Orientácia na zákazníka
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk - výhoda
  • Znalosť MS Office, dobre IT zručnosti, SAP - výhoda
  • FMEA (Analýza príčin a dôsledkov) - analýza rizík
  • Základná znalosť Termodynamiky, Elektriky a Kalkulácií
  • Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
  • Dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
  • Inovatívne myslenie
  • Ochota cestovať
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
Tel.: +421911834034
E-mail: poslať životopis
ID: 3826035  Dátum zverejnenia: 8.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac