Vitajte v Adecco Slovensko

Vieš anglicky a nemecky? Pošli CV a staň sa súčasťou medzinárodného tímu HR ako Contact center specialist. (Vhodné aj pre absolventa bez skúseností)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100€ brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta, ktorý nemá problém komunikovať s akýmikoľvek typmi ľudí a ovláda anglický a nemecký jazyk na výbornej úrovni. Ak ste sa v tomto popise našli zašlite nám Vaše CV! Netreba sa báť do všetkého ťa zaučia :)

Na tejto pozícii budeš :
- prijímať hovory od súčasných aj bývalých zamestnancov spoločnosti (Nie je to call-centrum)
- budeš im radiť ohľadom rôznych otázok týkajúcich sa napr. HR (výplatné pásky, navigácia v systéme a iné...)
- naučíš sa pracovať v SAPe, kde budeš spracovávať rôzne dáta o zamestnancoch
- budeš komunikovať denne hlavne v Nemeckom jazyku a samozrejme ako korporátny jazyk využívať aj Angličtinu

• 13.plat
• performance bonus do výška 110%
• referral bonus
• cafeteria benefit system
• stravné lístky
• home office
• 5 sick days- ročne
• detská školka a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosť z Call centra vítaná, ale nie je podmienkou
prozákaznícky orientovaný
SAP výhodou, ale nemusí byť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Brachtlová
Tel.: +421253630223
E-mail: poslať životopis
ID: 3822731  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100€ brutto v závislosti od skúseností