Developer aplikácií (PL SQL + AJ)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacvyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme juniorného developera aplikácií pre spoločnosť špecializujúcou sa na tvorbu aplikácií vrámci bankovníctva na svojom trhu na Slovensku, spoločnosť pôsobí okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta.

Ako developer budete súčasťou dobre fungujúceho tímu vrámci tech. infraštruktúr a technologických služieb v príjemnom a tvorivom pracovnom prostredí, spoločnosť ponúka aj kvalitný vzdelávací program, stabilné zamestnanie, možnosť profesijného rastu a získate prácu v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.

Náplň vašej práce:
• Design a development Oracle databázovej aplikácie
• Písanie kódu, programovanie, testovanie a analýza nového aplikačného softvéru
• Poradenstvo v oblasti riadenia IT v rôznych záležitostiach IT
• Vykonávanie dalších povinností

• Benefity budú predstavené pri osobnom stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát by mal mať:
• SQL – základy/pokročilý
• Python – základy
• Unix – základy
• Shell – základy
• Skúsenosti s scriptingom
• Skúsenosti s developmentom v PL SQL
• Skúsenosti s databázovým developmentom – Oracle/PL SQL
• Angličtina na úrovni B2
• Silné schopnosti pohotovo riešiť problémy, analytické a programátorské zručnosti
• Schopnosť pracovať pod stresom

Vašou výhodou môže byť:
• Jazyk - Slovenčina

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3815896  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac