Logistický analytik

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
asap
od 1 200€ brutto + garantovaný 13 plat + cestovné + stravné + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného analytika logistiky pre komunikáciu s dodávateľmi.
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta z oblasti automotive.

Vašou úlohou bude predovšetkým:

- zabezpečenie včasných dodávok výrobného materiálu do závodu
- komunikácia s dodávateľmi a prepravnými spoločnosťami pri zabezpečení dodávok materiálu
- kontrola presnosti a včasnosti dodávok
- riešenie rozdielov v dodávaných množstvách
- spolupráca s oddelením kvality pri riešení reklamácií
- organizovanie transportov
- podpora pri zabezpečovaní materiálových zmien
- administrácia dát v SAP
- manažment úzkych miest
- reportovanie

• individuálny kariérny program pre zamestnancov
• medziročné navýšenie mzdy
• vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste
• príplatky nad rámec Zákonníka práce
• ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy
• možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
- pokročilá znalosť programov MS Office
- SAP – výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3803842  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200€ brutto + garantovaný 13 plat + cestovné + stravné + ročný bonus