1 100 - 1 400 EUR
Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadáme šikovného Mechanického konštruktéra, ktorý bude pracovať na zaujímavých projektoch! Nové Mesto nad Váhom

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
minimálna mzda od 1100€ brutto junior kandidát+( v prípade senior kandidáta ponuka záleží od praxe a skúseností )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý je globálnym lídrom v oblasti elektrotechnického priemyslu hľadáme kandidátov, ktorí majú skúsenosti s mechanickým dizajnom, baví ich práca v AutoCADe, alebo Solid Edge a majú komunikatívnu angličtinu.

- práca v inžinierskom tíme na pridelených zaujímavých projektoch na objednávku
- návrh riešení so zameraním na mechanické aspekty
- riešenie technický problémov vo výrobe, z ktorých vyplýva zároveň zodpovednosť
- práca s dokumentáciou, výkresmi / zlepšovanie procesov, optimalizácia, návrhy riešení podľa dostupných informácií z výroby/

- príjemné pracovné prostredie
- práca s naozajstnými odborníkmi v oblasti elektrotechnického priemyslu
- flexibilný pracovný čas (37,5hod.)
- možnosť home office podľa dohody (5x za mesiac)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je špičkou v oblasti dizajnu a výroby záložných zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Solid Edge - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti aspoň z jedným z konštrukčných programov (AutoCad, SolidEdge)
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka - podmienka
  • 3D/2D CAD, PLM system
  • technické kreslenie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Prosím posielať životopisy v slovenskom aj anglickom jazyku.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3799938   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálna mzda od 1100€ brutto junior kandidát+( v prípade senior kandidáta ponuka záleží od praxe a skúseností )