Hľadáme pracovníkov do skladu s VZV v Nitre -doprava zabezpečená!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
858 € + odmeny do výšky 15 % priemernej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu vodič VZV v logistickej spoločnosti. Miesto výkonu práce je Priemyselný park Dražovce (Nitra).

Náplň práce:
Vykladanie a nakladanie materiálu do kamiónov
Vizuálna kontrola obalov
Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu do a z regálov
Manipulácia s komponentmi v rámci skladu a montážnej linky ( manuálne aj s pomocou VZV )
Práca so scannerom
Zásobovanie montážnej linky komponentmi

mzda po skúšobnej dobe 879€ + odmeny do výšky 15% priemernej mesačnej mzdy
náborový bonus + bonus za odporučenie kandidáta
13. plat
Stabilné zamestnanie a príjem
Práca na dve zmeny
Stravné lístky v hodnote 3,60€
Pracovné oblečenie zdarma
Zabezpečená doprava v rámci NR ako aj okolité mestá a obce

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3783575  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 858 € + odmeny do výšky 15 % priemernej mesačnej mzdy