Senior designer - konštruktér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného dizajnéra, ktorého hlavnou úlohou bude:

- návrh koncepčných riešení pre interiérové osvetlenie vozidla
- vyhodnocovať produktové koncepty, vypracovať feasibility study, navrhovať design pre zákaznícke riešenia
- konštruovanie plastových dielov interiérového osvetlenia vozidla
- zodpovednosť za vývoj celého kompletu interiérového osvetlenia zloženého z viacerých plastových dielov
- vývoj nového interiérového osvetlenia
- zabezpečovať technickú spoluprácu s dodávateľmi a získavať expertnú podporu od dodávateľov pre oblasť navrhovaného konceptu
- spolupráca v rámci projektového tímu
- spolupráca s obchodníkom a projektovým manažérom v Nemecku na dennej báze
- príležitostne prezentovať koncept na stretnutí u zákazníka
- zhodnocovanie výsledkov analýz FEA, mold flow
- zúčastňovať sa na vyhodnocovaní testov
- zúčastňovať sa na tvorbe FMEA

• príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
• stravné lístky – nad rámec zákona
• atraktívny bonusový systém - mesačný bonus, výkonnostný bonus, dovolenkový bonus, vianočný bonus
• príplatky - nad rámec zákona

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zahraničná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CATIA - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Pokročilý

- skúsenosti s konštruovaním PLASTOVÝCH dielov
- znalosť 3D modelov v Catia V5 alebo Creo2
- skúsenosti s CAD systémami
- prax v automotive

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3773929  Dátum zverejnenia: 16.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac