Vitajte v Adecco Slovensko

Si vynikajúci v nemčine? Chceš pracovať v super tíme? Hľadáme SW Testerov/Testerky. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
min. mzda od 1400€ brutto ( výška mzdy je možná vyššia a odvíja sa od skúseností a praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta do Košíc hľadáme supermana/super ženu, ktorý/á sa zaujíma o vývoj softwéru, informačné technológie a má vynikajúc znalosť NEMECKÉHO JAZYKA slovom aj písmom.

Náplň práce:
- Testovanie softwéru pre oblasť poisťovníctva
- Testovanie /manuálne aj automatické/
- Odborná pomoc a podpora pre kolegov a zákazníkov
- Konzultovanie návrhov na úpravu

- Motivujúce ohodnotenie a zaujímavý prémiový systém
- Vernostný program
- Možnosť jazykovych kurzov/anglický aj nemecký jazyk/
- Dovolenka nad rámec zákona
- Flexibilný pracovný čas
- Deň plateného voľna navyše
- Podpora pri dlhodobej PN

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj SW pre finančný sektor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - základy
XML - základy

  • nutná vynikajúca znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom (B2+)
  • znalosti z oblasti poisťovníctva sú výhodou
  • záujem o oblasť IT technológie
  • chuť pracovať v oblasti IT (XML a SQL znalosti sú vítané)
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Prosím o zasielanie životopisov v anglickom aj slovenskom jazyku. Ďakujem

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3772535   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. mzda od 1400€ brutto ( výška mzdy je možná vyššia a odvíja sa od skúseností a praxe kandidáta)