Konzultant/developer (Integračný konzultant/developer)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1600 € , vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme integračného konzultanta/developera pre spoločnosť zaoberajúcu sa energetikou špecializujúcou sa na distribúciu koncovým zákazníkom na svojom trhu na Slovensku.

Ako integračný konzultant/developer budete úzko spolupracovať na realizácii a podpore správy integračných systémov a budete riadiť integráciu technických riešení.

Náplň vašej práce:
• Spolupráca, realizácia a návrh integračných riešení (monitoring dátových prenosov, riešenie chybových stavov, kontrola funkčnosti systému)
• Zabezpečiť podporu pri spravovaní integračných systémov
• Zúčastnenosť na rôznych projektoch
• Úzka spolupráca s externými dodávateľmi a partnermi
• Plnenie pridelených rolí v procesoch managementu
• Aktívna účasť pri optimalizácii „business procesov“
• Zavádzanie zmenových požiadaviek
• Vzdelávanie v požadovanej oblasti

Benefity ktoré Vám ponúkneme:

• 5 dní dovolenky navyše
• Zaujímavé interné aj externé školenia
• Príspevok na DDS
• Finančný príspevok na regeneráciu
• Zľavy na rôzne tovary a služby
• Ďalšie benefity budú predstavené pri osobnom stretnutí...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Máte dobré skúsenosti v nasledovných:

• Znalosť RedHatFuse
• Dobré vedomosti - Java
• Znalosti v sieťových a transportných protokolov , napr. TCP/IP, HTTP, NFS, FTP
• Znalosti v prenosových technológií a štandardov, napr. SOAP, REST, AQMP, WSDL, XSD, JSON, XML
• Poznanie bezpečnostných prenosových štandardov (HTTPs, Certificate authentication, OAuth2)
• Skúsenosti v Apache Camel, 3scale API Management, Openshift

Vašou výhodou je ak:

• Máte skúsenosti s ELT
• Viete niečo o oblasti systémovej integrácie, napr. ALE/IDOC, RFC

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3770118  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 € , vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.