Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadáme nemčinárov, ktorý majú chuť pracovať ako SW testeri. Žilina

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
min. mzda od 1400€ brutto ( výška mzdy je možná vyššia a odvíja sa od skúseností a praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného a úspešného klienta hľadáme do Žiliny práve teba!!! Ak vieš PERFEKTNE KOMUNIKOVAŤ V NEMČINE a chceš byť podporou pre tím vývojárov + máš základy z XML a SQL, tak čítaj pozorne ďalej.

Čo bude tvojou náplňou práce:

- Koordinácia a testovanie softwéru pre oblasť poisťovníctva
- Príprava funkčných testov
- Manuálne aj automatické testovanie
- Poradenstvo pre kolegov a zákazníkov
- Konzultovanie návrhov na úpravu
- Komunikácia s klientmi pri zavádzaní softwéru– poradenstvo

Čo získaš:

- Jazykové kurzy/anglický aj nemecký jazyk/
- Motivujúce ohodnotenie a zaujímavý prémiový systém
- Vernostný program
- Dovolenka nad rámec zákona
- Flexibilný pracovný čas
- Deň plateného voľna navyše
- Podpora pri dlhodobej PN

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj softwéru pre finančnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - základy
XML - základy

  • perfektná komunikácia v nemčine(slovom aj písmom)-nutná
  • znalosti z oblasti poisťovníctva-výhodou
  • prax v testovaní SW (manuálne, automatické)-výhodou
  • základy XML a SQL - výhodou
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Životopis prosím posielať v slovenskom aj v anglickom jazyku.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3766174   Dátum zverejnenia: 17.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. mzda od 1400€ brutto ( výška mzdy je možná vyššia a odvíja sa od skúseností a praxe kandidáta)