Koordinátor testovania

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
minimálne od 1200,- a viac v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre popredného výrobcu plastových komponentov pre automotive hľadáme Koordinátora testovania - Validačného inžiniera, ktorý má skúsenosti s plánovaním a koordinovaním testov.

Náplň práce:
- Úzka spolupráca s oddelením engineeringu - prebratie zadania
- Zostavenie DVP (dizaj verification plan)
- Definovanie typu testov - termálne, záťažové, fyzické
- Zadanie dopytu testovania pre laboratórium, overenie kapacít laboratória
- V prípade potreby komunikácia s externými laboratóriami
- Prezentovanie výsledkov testov

- 13. plat
- Sociálny program
- Vzdelávanie v technickej a jazykovej oblasti
- Preplácanie 5 dní PN v roku
- 5 dní dovolenky navyše
- 5 dní home office / mesačne
- Relokačný príspevok
- Referal bonus
- Ocenenia za dosiahnuté výsledky
- Firemené akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Prax v oblasti koordinácie testovania
- Technické myslenie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- MS office

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3765088  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne od 1200,- a viac v závislosti od praxe